ZAJĘCIA ONLINE

Szanowni Rodzice i Wychowankowie MDK,
poniżej podajemy adresy e-mailowe nauczycieli służące do kontaktu w sprawach edukacyjnych, wychowawczych i organizacyjnych.

Z pozdrowieniami Jacek Gałka dyrektor MDK.

Sekcja Nauczyciel e-mail
  • Emdekuś
Elżbieta Czaja

Renata Florczak

e.czaja@mdkkutno.pl

r.florczak@mdkkutno.pl

—– —– —–
  • Gimnastyka korekcyjna
  • Sztukateria
  • Młodziaki – zajęcia muzyczne (poniedziałek)
Anna Dziuba a.dziuba@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Sekcja szachowa
  • Młodziaki – szachy
Jacek Gałka j.galka@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Kickboxing
  • Młodziaki – kickboxing
Aleksander Grabowski a.grabowski@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Sekcja wokalna
  • zespół „Różyczka”
Katarzyna Karolak-Rojewska k.rojewska@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Judo
Maciej Kisieliński m.kisielinski@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Sekcja literacka
Aleksandra Kołodziejek a.kolodziejek@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Sekcja malarska i plastyczna
  • Młodziaki – plastyka
Lilia Marciniak l.marciniak@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Sekcja teatralna
Małgorzata Marciniak m.marciniak@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Gra na instrumentach muzycznych
Agnieszka Sroka-Świstak

Justyna Ozdowska

Sławomir Pijanowski

a.sroka-swistak@mdkkutno.pl

j.ozdowska@mdkkutno.pl

s.pijanowski@mdkkutno.pl

—– —– —–
  • Gra na instrumentach muzycznych
  • Młodziaki – zajęcia muzyczne (czwartek)
  • Zespoły muzyczne
Justyna Ozdowska j.ozdowska@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Robotyka
Sławomir Pijanowski s.pijanowski@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Modelarnia
Paweł Potocki p.potocki@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Studio nagrań
Radosław Rojewski r.rojewski@mdkkutno.pl
—– —– —–
  • Warsztaty artystyczne
Anna Dziuba

Justyna Ozdowska

Lilia Marciniak

Małgorzata Marciniak

a.dziuba@mdkkutno.pl

j.ozdowska@mdkkutno.pl

l.marciniak@mdkkutno.pl

m.marciniak@mdkkutno.pl

—– —– —–
  • Warsztaty szachy-robotyka
Jacek Gałka

Sławomir Pijanowski

s.pijanowski@mdkkutno.plj.galka@mdkkutno.pl