Sukces kickbokserów

W dniach 25.09.2020-27.09.2020 w Mysiadle koło Piaseczna odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych i Młodszych w formule Kick Light .
W imprezie udział wziął Filip Nyśkiewicz zawodnik Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno.
Zawodnik w wyniku rywalizacji zajął 6 miejsce na 12 startujących przegrywając swoją walkę ćwierćfinałową z Jakubem Kościelnikiem z Góry Kalwarii.


Poziom walk w całym turnieju bardzo wysoki, walki do ostatnich sekund bardzo wyrównane i bardzo pasjonujące.
Nasz zawodnik także zaprezentował się z bardzo dobrej strony tocząc wyrównany pojedynek. Dopiero w końcowej fazie brakło trochę kondycji relacjonuje trener Aleksander Grabowski.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszego zawodnika i jego dobrego występu.
Trenujemy dalej, pracując nad techniką jak również kondycją. Przed nami kolejne starty i nadzieje na dalsze dobre występy naszych zawodników dodał trener Mariusz Konwerski.
W mistrzostwach udział wzięło 66 klubów i 251 zawodników. Organizatorzy zadbali o wszelkie środki ostrożności związanej z pandemią Covid-19.
Dziękujemy Urzędowi Miasta Kutno za wsparcie finansowe dzięki, któremu mogliśmy wziąć udział w turnieju dodał Mariusz Konwerski.

Post Author: admin