KONKURS LITERACKI “DOMOWE HISTORIE”

KONKURS LITERACKI
„DOMOWE HISTORIE”
NA OPOWIADANIE LUB WIERSZ ZAINSPIROWANY SIEDZENIEM W DOMU

Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie literackim „DOMOWE HISTORIE”

Zapraszamy dzieci w wieku 8-15 lat do napisania opowiadania lub wiersza zainspirowanego siedzeniem w domu.

Prace konkursowe, czyli opowiadania lub wiersze zainspirowane siedzeniem w domu należy nadsyłać na adres e-mail:
a.kolodziejek@mdkkutno.pl

Termin nadsyłania prac upływa 3 maja 2020 r.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8-15 lat i oceniany będzie w
3 kategoriach wiekowych:
1 kategoria – 8-10lat
2kategoria – 11-13 lat
3 kategoria – 14-15 lat

Prace przygotowane w formacie .rtf, .doc lub .docx nie mogą przekraczać 1 zapisanej strony komputerowej.

W zgłoszeniu (czyli w treści maila oraz w pliku z pracą) należy podać:
a) imię i nazwisko autora
b) wiek autora

O wynikach konkursu poinformujemy mailowo oraz na stronie WWW Młodzieżowego Domu Kultury i na profilu facebook placówki.

Najciekawsze opowieści zostaną nagrodzone nagrodami książkowymi i opublikowane na stronie internetowej MDK w Kutnie oraz na profilu facebook placówki.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką konkursu, Olą Kołodziejek, tel. 600 10 72 72, email: a.kolodziejek@mdkkutno.pl