Tydzień niespodzianek w “eMDeKusiu” na zakończenie roku szkolnego

Dla dzieci z Artystycznej Akademii Dziecięcej „eMDeKuś” pierwsze dni lata były pełne różnorodnych atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

W poniedziałek „eMDeKusie” wybrały się na lody do ogródka letniego cukierni Wasiakowie,  spacer ulicą Królewską zakończony odpoczynkiem przy fontannie i szaleństwami na placu zabaw.

We wtorek dzieci wybrały się do parku na piknik z leżakowaniem na kocach, zabawami, grami, konkursami oraz pizzą.

W środę odbyły się warsztaty owocowe. Dzieci własnoręcznie przygotowały sałatkę owocową. Były też zabawy z owocami w tytule, owocowe zagadki, quizy oraz  praca plastyczna.

Czwartek „eMDeKusie” spędziły w „Indiańskiej wiosce” poznając kulturę Indian. Złożyły indiańskie tipi, pokonały indiański tor przeszkód oraz wzięły udział w zabawach tanecznych.

W piątek odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego podczas, której dzieci zaprezentowały scenki teatralne, wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej. Wychowawczynie wręczyły wszystkim”eMDeKusiom” nagrody książkowe, dyplomy i wakacyjne upominki – za wzorowe uczestnictwo w zajęciach podczas całego roku szkolnego.

Wychowawcy Renata Florczak, Elżbieta Czaja i Cezary Górczyński dziękują wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom za wspólnie spędzony czas, za współpracę, wsparcie i życzliwość, życząc wszystkim cudownych, bezpiecznych wakacji pełnych słońca, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń.

Post Author: admin