ANTEK MARZEC WYŚPIEWAŁ WYRÓŻNIENIE I „WYGRAŁ” SUKCES!

Antoni Marzec wyśpiewał wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki ,, WYGRAJ SUKCES ” w Tarnobrzegu. Aby znaleźć się w ścisłym gronie laureatów Antek przebył długą drogę festiwalową.

Do konkursu przystąpiło 2500 tyś. dzieci z całego kraju. Przesłuchania odbywały się w 50. ośrodkach nauczania pozaszkolnego w całej Polsce. Antoni przystąpił do przesłuchań powiatowych w kwietniu bieżącego roku (Domu Kultury w Skierniewicach), gdzie po naradach jury został zakwalifikowany do kolejnego etapu konkursu, tym razem wojewódzkiego. Kolejne przesłuchania odbyły się w maju w Domu Kultury w Pabianicach, gdzie Antek otrzymał nominację do udziału w półfinale Konkursu ,,Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu. Do półfinału zaproszono 121 solistów, którzy w dniach 27-29 września walczyli o nagrody i wyróżnienia.

Jury po wysłuchaniu 121 półfinalistów zaprosiło do Gali Finałowej 17 laureatów. Reprezentujący MDK w Kutnie Antoni Marzec znalazł się na liście wyróżnionych wokalistów.