Bal karnawałowy w „eMDeKusiu”

14 lutego, w Walentynki, w Artystycznej Akademii Dziecięcej „eMDeKuś” odbył się bal karnawałowy. Taneczna atmosfera, bajkowe przebrania i słodki poczęstunek sprawiły, że i karnawałowy nastrój udzielił się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Wychowawczynie, Renata Florczak i Elżbieta Czaja, dziękują rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów karnawałowych i wspólną zabawę.

Dzień Babci i Dziadka w eMDeKusiu

31 stycznia, dzieci z Artystycznej Akademii Dziecięcej „eMDeKuś”, miały przyjemność gościć babcie i dziadków, których w murach MDK powitał dyrektor Jacek Gałka. Na tle zimowej dekoracji dzieci zaprezentowały koncert życzeń pt. „Kto nas kocha najgoręcej”. Były też tematyczne scenki teatralne, piosenki, własnoręcznie przygotowane upominki oraz wspólna zabawa karnawałowa.   Wychowawcy Renata Florczak i Elżbieta Czaja […]

BAL KARNAWAŁOWY

UWAGA MŁODZIAKI!!! Rada Rodziców i Samorząd Wychowanków przy Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie zapraszają uczestników wszystkich sekcji MŁODZIAKI na ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ pod hasłem „Bal kwiatów” która odbędzie się 7 lutego (piątek) w godz. 16:30 – 18:00 (sala nr 1) Prosimy o zabranie ze sobą: dobrego humoru, uśmiechu i stroju karnawałowego!