ZAPROSZENIE

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie zaprasza serdecznie wszystkich Rodziców na zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców, które odbędzie się w dniu 24 września 2019 r. o godz. 17.30 w sali nr 6.   Na zebraniu Rady Rodziców zostanie przedstawione sprawozdanie z jej działalności w ubiegłym roku szkolnym oraz zostanie wybrane Prezydium i Komisja Rewizyjna Rady Rodziców […]

Uwaga! Trwa nabór do sekcji Miłośników Literatury i Języka Ojczystego

DLA KOGO SĄ NASZE ZAJĘCIA? ☺dla uczniów ostatnich klas szkół średnich; ☻ dla tych, którzy chcą poszerzyć ogólną wiedzę z zakresu języka polskiego zdobytą w szkole; ☺ dla tych, którzy chcą budować i pogłębiać swoją świadomość i wrażliwość językową; ☻ dla tych, którzy planują zdawać rozszerzoną maturę z języka polskiego i wybierają się na studia […]

Uwaga! Szachiści!

Spotkanie organizacyjne sekcji szachowej odbędzie się w dniu 16 września o godz. 17.30, w sali nr 9. Spotkanie organizacyjne sekcji Młodziaki – zajęcia szachowe, odbędzie się w dniu 18 września, o godz. 16.00, w sali nr 4.

ROBOTYKA. SPOTKANIA ORGANIZACYJNE.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 10 września, o godz. 17.00 Drugie spotkanie organizacyjne odbędzie się 11 września, o godz. 17.00 Ze względu na dużą ilość dzieci zapisanych do sekcji, organizujemy dwa spotkania. Prosimy o przyjście na zebranie w jednym z dwóch podanych terminów.

SEKCJA PLASTYCZNA. SPOTKANIA ORGANIZACYJNE.

  1. Spotkanie organizacyjne z uczestnikami sekcji plastycznej “GALERIA” – 16 września, godz. 15.30, sala nr 9.   2. Spotkanie organizacyjne z uczestnikami sekcji plastycznej i podział na grupy – 18 września, godz. 15.30, sala nr 9.   3. Spotkanie organizacyjne sekcji plastycznej “Młodziaki” – 20 września, godz. 15.30, sala nr 9.