Pluszowe Misie na Balu u Pani Jesieni

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka wszystkich dzieci, najlepszy przyjaciel i powiernik największych tajemnic, niezastąpiony podczas zasypiania – PLUSZOWY MIŚ.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na Pluszowe Misie nie przemija od lat. Duże, małe, kudłate, puchate, kolorowe i mięciutkie Pluszowe Misie w miniony piątek przybyły wraz ze swoimi małymi właścicielami do Artystycznej Akademii Dziecięcej „eMDeKuś” na uroczystość „Pluszowe Misie na Balu u Pani Jesieni”.
Panie Renata Florczak i Elżbieta Czaja rozpoczęły od powitania gości, których następnie zaprosiły do wspólnej zabawy przy muzyce, tańcu i śpiewie. Był także konkurs pt. „Ciekawostki o misiach”, „Zgaduj-zgadule” – czyli zagadki o sławnych misiach oraz „Aerobik z misiami”. Następnie dzieci obejrzały scenkę teatralną pt. „Lekarstwo dla misia” – w wykonaniu swoich wychowawczyń.
Na zakończenie dzieci własnoręcznie wykonały upominki dla swoich misiów, złożyły im życzenia, odśpiewały „Sto lat…” i wzniosły toast napojem przygotowanym z pysznego… miodku.

Czytaj więcej o Pluszowe Misie na Balu u Pani Jesieni