Podsumowanie XX edycji konkursu plastycznego „Świat w kolorach”

28 listopada, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, odbyło się podsumowanie XX edycji konkursu plastycznego ,,Świat w kolorach”, którego motywem przewodnim były tym razem „Różne oblicza jesieni”. Konkurs po raz kolejny odbył się pod honorowym patronatem starosty kutnowskiego, a nagrody i wyróżnienia podczas uroczystości wręczali dyrektor MDK Jacek Gałka dyrektor biblioteki Magdalena Konczarek oraz dyrektor wydziału Edukacji, Kultury i Sportu starostwa powiatowego w Kutnie – Iwona Kaca. Głównym inicjatorem i organizatorem konkursu jest Pani Lilia Marciniak – nauczyciel MDK.

Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu otrzymali podziękowania – dyplomy.

Raz jeszcze zamieszczamy wyniki konkursu.
W konkursie wzięło udział uczniowie z 16 szkół z Powiatu Kutnowskiego. Łącznie zgłoszono 207 prac. Do wystawy zakwalifikowało się 85 prac.

Kategoria I – szkoły podstawowe kl. 4-5

    • Ernest Wąs – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie – I miejsce

    • Oskar Bednarek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie – II miejsce

    • Kamil Wasiak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie – III miejsce

      Wyróżnienia:

    • Kinga Hofman – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie

    • Jakub Najbar – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie

    • Szymon Baranowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie

    • Gracjan Piasecki – Szkoła Podstawowa w Byszewie

      Do wystawy zakwalifikowano łącznie 50 prac.

Kategoria II – szkoły podstawowe kl. 6-7

    • Anna Musiał – Szkoła Podstawowa w Witoni – I miejsce

    • Jakub Frączek – Szkoła Podstawowa w Dąbrowicach – I miejsce

    • Marcin Łapko – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach – II miejsce

    • Julia Kiciak – Szkoła Podstawowa w Byszewie – II miejsce

    • Julia Antczak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie – III miejsce

      Wyróżnienia:

    • Wiktoria Pietrzak – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku

    • Zuzanna Jaciubek – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku

    • Julia Domaradzka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie

    • Wiktoria Rosiak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie

    • Anna Kowalewska – Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie

Do wystawy zakwalifikowano łącznie 56 prac.

Kategoria III – uczniowie gimnazjum

    • Ilona Górkiewicz – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach – I miejsce

    • Sabina Królak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kutnie – I miejsce

    • Julia Przybysz – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Witoni – II miejsce

    • Mateusz Kaczmarek – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach – II miejsce

    • Karolina Graczyk – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Byszewie – III miejsce

      Wyróżnienia:

    • Marta Kudrycka – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Strzelcach

    • Irmina Urbańska – Gimn. im. A. Mickiewicza w Żychlinie

    • Aleksandra Konarzewska – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kutnie

    • Zuzanna Janczak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie

    • Kinga Kowalczyk – Gimn. przy Szkole Podstawowej w Byszewie

      Do wystawy zakwalifikowano łącznie 30 prac.

Post Author: admin