Zimowe Półkolonie „Kreatywnie z MDKiem” – już za nami:)

Pierwszy tydzień ferii zimowych upłynął w MDK Kutno pod znakiem półkolonii zimowych „Kreatywnie z MDKiem”.
To był bardzo intensywny tydzień!

W poniedziałek dzieci wzięły udział w „owocowych” warsztatach kulinarnych.Wtorek to wycieczka do Teatru Dramatycznego w Płocku, na spektakl „Królewna Śnieżka” oraz odwiedziny „Zakątka odkrywców” w Starym Boryszewie, gdzie odbyły się warsztaty naukowe pod hasłem „optyka”.
Środa to warsztaty plastyczne „Anioły” oraz wycieczka do kina Kutnowskiego Domu Kultury, na film „Mia i biały lew”.
W czwartek dzieci ruszyły na kolejną wycieczkę, tym razem do parku trampolin w Łodzi, a następnie na warsztaty „Misz-masz”, które odbyły się w Eksperymentarium, w łódzkiej Manufakturze. Ostatni, piątkowy dzień półkolonii, to z kolei gra w kręgle, w kutnowskim Aquaparku.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych kreatywnych półkolonii. Mamy nadzieję, że dzieci bawiły się doskonale:)

Post Author: admin