Protokół XXI Edycji Konkursu Plastycznego „Świat w kolorach”

Kutno, dnia 4 kwietnia 2018 r.

PROTOKÓŁ

Z ROZSTRZYGNIĘCIA XXI EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI

I MŁODZIEŻY

Świat w kolorach”

pn ”Wszystkie kolory wiosny.”

przeprowadzonego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie przy współudziale Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Kutnie

pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Kutnowskiego.

Jury w składzie:

Agnieszka Dąbrowska-Walczak – instruktor plastyki w KDK w Kutnie – przewodnicząca

Dorota Modlińska – plastyk, pracownik Muzeum Regionalnego w Kutnie – członek

Lilia Marciniak – nauczyciel plastyki w MDK w Kutnie – członek

Anna Góra – prezes klubu ORIGAMI przy MDK w Kutnie

Po zapoznaniu się z pracami konkursowymi Jury stwierdza co następuje:

  1. W konkursie wzięli udział uczniowie z 14 szkół. Zgłoszono łącznie 102 prace.

  1. Po wnikliwej ocenie Jury postanowiło przyznać:

Kategoria I – szkoły podstawowe kl. 4-5

    • Martyna Krupa – Szkoła Podstawowa w Witoni – I miejsce

    • Ola Chlebna – Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie – II miejsce

    • Konrad Matusiak – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie – II miejsce

    • Maria Grzebielucha – Szkoła podstawowa nr 2 w Kutnie – III miejsce

      Wyróżnienia:

    • Paulina Brzozowska – Szkoła Podstawowa w Witoni

    • Oskar Oswald – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie

    • Piotr Jaciubek – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku

Kategoria II – szkoły podstawowe kl. 6-7

    • Oliwia Stefaniak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie – I miejsce

    • Oliwia Mroczkowska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Kutnie – I miejsce

    • Katarzyna Modrzyńska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie – II miejsce

    • Kacper Konopiński – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie – II miejsce

    • Justyna Truszczyńska – Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie – III miejsce

      Wyróżnienia:

    • Zuzanna Jaciubek – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku

    • Magdalena Parzęcka – Szkoła Podstawowa w Oporowie

    • Ola Górkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie

Kategoria III – uczniowie gimnazjum

    • Zuzanna Jagodzińska – Gimn. przy SP nr 2 – I miejsce

    • Michał Kwiatkowski – Gimn. przy SP nr 5 – II miejsce

    • Julia Szymańska – Gimn. przy Szkole Podstawowej im. A.Mickiewicza w Żychlinie – III miejsce

    • Irmina Urbańska – Gim. przy Szkole Podstawowej im. A.Mickiewicza w Żychlinie – III miejsce

      Wyróżnienia:

    • Kinga Michalak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kutnie

    • Iga Woźniak – Gimn. przy Skole Podstawowej nr 5 w Kutnie

    • Mikołaj Szymczak – Gimn. przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kutnie

    • Aleksandra Konarzewska – Gimn. przy SP nr 5 w Kutnie

  1. Za szczególne osiągnięcia uczniów dyplomami wyróżniono opiekunów:

    p. Annę Dębską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie

    p. Agnieszkę Wawrzyniak – nauczycielkę gimnazjum w Żychlinie

    p. Monikę Pawłowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Gołębiewku

    p.Ewa Andryszczak-Pawłoska -nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie

p. Renatę Mieszkowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 4 i nr 5 w Kutnie

p. Violettę Olesińską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Witoni

p. Annę Dziubę – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 7 w Kutnie

p. Monikę Pawłowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Gołębiewku

p. Agnieszkę Maćkowską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie

p. Magdalenę Petelewicz – nauczycielkę Szkoły Podstawowej w Oporowie

p. Annę Miszewską – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie

p. Agnieszkę Klepczarek – nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie

Podpisy jury:

Post Author: admin