Dzień Babci i Dziadka w eMDeKusiu

31 stycznia, dzieci z Artystycznej Akademii Dziecięcej „eMDeKuś”, miały przyjemność gościć babcie i dziadków, których w murach MDK powitał dyrektor Jacek Gałka. Na tle zimowej dekoracji dzieci zaprezentowały koncert życzeń pt. „Kto nas kocha najgoręcej”. Były też tematyczne scenki teatralne, piosenki, własnoręcznie przygotowane upominki oraz wspólna zabawa karnawałowa.   Wychowawcy Renata Florczak i Elżbieta Czaja […]

Zajęcia odwołane

W dniu 5 lutego, zajęcia szachowe z p. Jackiem Gałką, o godz. 17.40 zostają odwołane. Zajęcia sekcji szachowej Młodziaków o godz. 16.00 odbędą się bez zmian:)

Odwołane zajęcia

Informacja o odwołanych zajęciach: 1. Do dnia 7.02 odwołane zostają zajęcia p. Lili Marciniak 2. Do dnia 7.02 odwołane zostają zajęcia p. Małgosi Marciniak 3. W dniach 4.02 i 5.02 odwołane zostają zajęcia z p. Sławkiem Pijanowskim.

BAL KARNAWAŁOWY

UWAGA MŁODZIAKI!!! Rada Rodziców i Samorząd Wychowanków przy Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie zapraszają uczestników wszystkich sekcji MŁODZIAKI na ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ pod hasłem „Bal kwiatów” która odbędzie się 7 lutego (piątek) w godz. 16:30 – 18:00 (sala nr 1) Prosimy o zabranie ze sobą: dobrego humoru, uśmiechu i stroju karnawałowego!