Zebranie Samorządu wychowanków MDK

11 grudnia podczas zebrania Samorządu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie wyłoniono Radę Samorządu w składzie: Przewodnicząca – Kinga Mizerska Zastępca przewodniczącej – Gabriela Wojtczak Sekretarz – Nicole Mordzak Przypominamy, że dnia 29 stycznia (środa) o godzinie 17:15 w sali nr 9 odbędzie się zebranie Samorządu Wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Koncert świąteczny Młodziaków

Przed feriami zimowymi odbył się Koncert świąteczny sekcji muzycznych Młodziaki. Uczestnicy zajęć pod kierunkiem p. Anny Dziuby i p. Justyny Ozdowskiej, zaproszonym na wydarzenie rodzicom i dziadkom, zaśpiewali kolędy i piosenki bożonarodzeniowe.

Odwołane zajęcia

Zajęcia plastyczne z p. L. Marciniak w dniu 8 i 10 stycznia zostają odwołane. Również w ferie zimowe zajęcia ramowe z plastyki nie odbędą się.

Zajęci odwołane

Zajęcia ruchowe z gimnastyką korekcyjną prowadzone przez p. Annę Dziuba są odwołane do dnia 24 stycznia.

Półkolonie – MDK

Uwaga, rekrutacja na półkolonie ZIMA Z MDKiem zostaje przedłużona do dnia 3 stycznia 2020. Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2008-2012. Wszyscy, którzy do dnia dzisiejszego złożyli deklaracje zostali zakwalifikowani:)

Uwaga

Z powodu całodniowego szkolenia nauczycieli, w dniu 23 grudnia wszystkie zajęcia szkolno-edukacyjne zostają odwołane.